Kráľovské matrace

Spoločnosť SEGUM – trade s.r.o. je slovenská spoločnosť so sídlom na ulici Bosáková 5, 851 04 Bratislava, ktorá sa špecializuje na výrobu matracov. Ich história sa začala písať v roku 1992, čo znamená, že ku dnešnému dňu má SEGUM – trade s.r.o. celkovo tridsaťjeden rokov skúseností a pôsobenia na trhu. V ich ponuke môžete nájsť množstvo ponúkaných výrobkov, spomedzi ktorých si vyberie i ten najnáročnejší klient. Práve takých spoločnosť miluje.

komoda

V rámci matracov si môžete vybrať matrace pružinové, ktoré majú pružinu chránenú zlisovanou platňou, taštičkové, ktoré majú pružiny rovnako ako matrace pružinové, avšak matrac je uspôsobený tak, aby bol čo najflexibilnejší k vzťahu s ľudským telom, memory penu známu ako aj pena pamäťová, ktorej jedinečné zloženie umožňuje vracať sa do predošlého tvaru, studenú penu, ktorá je jedna zo súčasných najmodernejších dostupných materiálov, komfort penu, latex a gumokokos v ich jedinečnej kombinácii zdravotných prírodných matracov, ich kolekciu baby s matracmi určenými pre tých najmenších, kolekcia matracov silver, kolekcia premium a kolekcia royal s precíznou ručnou prácou a použitými materiálmi s prvotriednou akosťou.

postel

V rámci toperov a chráničov máte na výber so siedmych produktov v cenovom rozpätí dvadsaťdeväť až dvestopäťdesiatštyri eur. Pokiaľ zháňate rošty do postelí, už nemusíte ďalej pátrať. Práve ste ich našli. Slovenská spoločnosť SEGUM – trade s.r.o. ponúka na výber i z množstva typov a cenových rozpätí roštov do postelí. Sú nimi rošty pevné, nepolohovateľné, polohovateľné, motoricky polohovateľné, rošty s bočným výklopom. Ďalej si u nich môžete zakúpiť produkty ako anatomické vankúše, klasické vankúše a paplony, postele drevené, čalúnené, springbox, royal bed, nočné stolíky a komody, náhradné poťahy prateľné do 60 stupňov Celzia a do 95 stupňov Celzia.