Pevné obálky pre Vaše zásielky

Zasielate Vašim klientom, či zákazníkom listy, či menšie produkty? V tom prípade Vás určite osloví ponuka obalového materiálu od spoločnosti 2pack. Len v ich e-shope nájdete všetko potrebné pre kvalitné zabalenie zásielky. Baľte všetko to potrebujete do kvalitného obalového materiálu, ktorý bude za každých okolností pôsobiť profesionálne a bezpečne udrží svoj obsah počas celej doby skladovania alebo transportu. Odporúčame Vám najmä igelitové obálky. Sú praktickým pomocníkom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Vďaka plastovým obálkam sa ich obsah dostane k adresátovi nepoškodený.

obálka

Použiť môžete klasické biele plastové obálky, ale aj pestrofarebné obálky. Aj biele, aj farebné obálky sú dostupné s uchom alebo bez ucha. Rozmanitosť veľkosti obálok je samozrejmosťou. V ponuke obchodu 2pack nájdete aj klasické papierové, ale aj kartónové a kraftové obálky v rôznych veľkostiach. Spoločnosť 2pack Vám ponúka aj množstvo praktických zip sáčkov, aké využijete nielen vo Vašom podnikaní, ale aj v domácnosti. V e-shope nájdete aj rôzne druhy lepiacich pások, vriec, fólií a ďalšieho užitočného tovaru určenému na balenie produktov, objednávok, zásielok a podobne.

lepiaca páska

Okrem bežnej ponuky máte možnosť využiť výrobu na zákazku. Neváhajte a kontaktujte spoločnosť 2pack, ktorá Vám vyrobí napríklad potlačené lepiace pásky s logom Vašej firmy, či dá do výroby veľkosť obálky, ktorá nie je bežne dostupná. Svojim klientom spoločnosť 2pack vychádza maximálne v ústrety. Za rozumnú cenu tak zákazník dostane presne to, čo očakával. Spoločnosť môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese info@2pack.cz alebo telefonicky na čísle 775 123 770. Navštívte ich e-shop z pohodlia Vašej kancelárie, či obývačky a nakúpte všetko potrebné jednoducho a rýchlo. Vaša objednávka bude čoskoro doručená až pred Vaše dvere.