Spomienky na papieri

Naši blízki, ale aj úplne cudzí ľudia môžu komentovať a vzhliadať k nášmu dokonalému životu. Práve tak prezentujeme fotografie na sociálnych sieťach. No zabudli sme, že fotografia nie je len vytvorená Ilúzia toho, čo by sme chceli, ale fotografie by mala zachytiť náš reálny život. Veľkou výhodou dnešnej doby je možnosť, fotografovať aj na náš mobilný telefón. Prakticky stačí mobil vytiahnuť z vačku stlačiť jedno tlačidlo a kvalitnú, takmer profesionálnu fotografiu máte na svete. Snažme sa vyhotoviť momenty z nášho života, ktoré nám budú neskôr pripomínať náš reálny život. Foťte obľúbené miesta, svoje deti pri každej príležitosti, spoločný rodinný život či domácich miláčikov.

fotky

Častokrát máme plnú galériu mobilného telefónu fotiek, ktoré ostávajú v mobile aj zabudnuté. Málokedy sa rozhodneme fotografie z mobilu vyvolať. Vyvolanie fotografií bolo kedysi nutnosťou. Keď ste zhotovili zábery na film vo fotoaparáte, museli ste ich dať vytlačiť, aby ste mohli svoju fotografiu vidieť. Dnes väčšine ľudí stačí digitálny záber v mobile, ktoré si môžu kedykoľvek prezrieť. No čaro pravej fotografie spočíva vo vytlačenej, klasickej fotografii na fotopapieri, ktorú si môžete vystaviť vo fotorámčeku alebo založiť do rodinného fotoalbumu. Ak sa obávate zdĺhavého procesu vyvolania fotografií a nutnosti navštíviť predajne autorizované na tlač fotografií, mýlite sa.

fotky

Dnešná doba ponúka každému možnosť online vyvolania fotografií a to iba prostredníctvom vášho mobilného telefónu a internetu. Stačí navštíviť internetovú stránku Fotkyzababku.sk, kde máte možnosť nahrať fotografie priamo z mobilu či iného zariadenia A dať si tieto zábery vytlačiť na kvalitný fotopapier. Máte takisto možnosť výberu z rôznych veľkostí či kvality fotografie. Ak aj vy chcete znovu objaviť čaro fotografie, ktoré ste kedysi obdivovali u starých rodičov, navštívte internetovú stránku Fotkyzababku.sk a zhmotnite svoje spomienky ešte dnes. Využite tlač fotografií online.