Zábradlie z nerezu

Nerazové zábradlie sa výborne hodí ku každej novostavbe, kde pôsobí nadčasovo a vytvára spolu s ďalšími výraznými prvkami celkový pôsobivý dojem. Zábradlie na schody alebo na balkón by sa malo dopĺňať s oknami, dverami a bránou, čím sa podporí celková súhra jednotlivých prvkov do jedného harmonického celku.

Výborným materiálom, ktorý sa odporúča na výrobu zábradlia je práve nerez. Nehrdzavejúca oceľ označovaná ako nerez sa vyznačuje dlhou dobou životnosti, keďže nie je náročná na údržbu a výborne odoláva aj nepriaznivým vonkajším vplyvom v podobe vetra, snehu, dažďa, prachu a podobne.

zábradlie na schody

Nerezové zábradlie sa v značnej miere využíva nielen ako exteriérový, ale ja ako interiérový prvok. Nerezové zábradlie na schody vo vašom príbytku bude pôsobiť obzvlášť zaujímavo, ak ho doplníte sklom do istej požadovanej výšky. Zasadiť sklo do nerezového zábradlia je možné až ku stropu, čím sa vytvorí znamenitý dizajnový prvok vo vašej domácnosti. Sklo je nerozbitné a môžete ho zvoliť nielen v čírej farbe, ale aj v mliečnej či iných dostupných farbách, ktoré oživia celý príbytok a dodajú mu znamenité vyžarovanie. Sklenené nerezové zábradlie na balkón umožní isté zväčšenie obytného priestoru a vytvorí nové možnosti pre priestor oddychu a pohody u vás doma.

nerezové zábradlie

Nerezové zábradlie si môžete objednať prostredníctvom našej webovej stránky. Naši pracovníci vymerajú priestor, kde sa má zábradlie nachádzať. Zábradlie vám vytvoríme na mieru. Následne dovezieme a zmontujeme. Takže vy sa nemusíte o nič starať, výsledkom je hotový funkčný produkt, ktorý plní svoju opornú funkciu, je stabilný a navyše pôsobí výborne, takže dostatočne plní aj svoju estetickú funkciu. Investujte do produktov, ktoré vydržia dekády rokov. Do produktov, ktoré sú kvalitné a ktoré stoja za to. Investícia, ktorá sa oplatí. Poďte do toho spolu s nami. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.