Kvalitné olejové parfémy do prania prinesú vôňu aj funkčnosť

Dnes sa pozrieme na to, ako sa používajú olejové parfémy do prania a prečo ich vlastne kupovať. Voňavé pranie sa stalo akousi ikonou moderného života. Hygiena je prvoradá a už sme si na ňu podstatne zvykli. Prináša nielen lepšie prostredie, ale rozhodne najmä pevné zdravie. Mnohé produkty, ktoré dnes máme k dispozícii, kedysi boli skôr výsadou. Je preto úplne skvelé, že si môžeme nechať oprať bielizeň bez námahy v práčke a dokonca ju po vyvesení mať nádherne voňavú, sviežu a plnú zmyslových impulzov, ktoré nám doslova až zlepšia náladu. Olejové parfémy do práčky použijete veľmi jednoducho do priehradky na aviváž. Leje sa ich však podstatne menej, nakoľko majú vysokú koncentráciu, aspoň tie od talianskej značky Essentia určite.

sada na praní

Nalejete a voniate!

Pri používaní a aplikácií parfémových olejov do prania postupujte tak, že si vezmete fľaštičku koncentrovaného parfému podľa svojej voľby a zväčša prostredníctvom vrchnáčika odmeriate patričné množstvo, v prípade Essentia oleja na pranie je to 5 – 20 ml, ktoré potom nalejete do dávkovača namiesto aviváže. Aviváž už použiť vôbec nemusíte, nakoľko parfém do prania ju nahradí. Po dokončení pracieho cyklu bielizeň vyveste a nechajte šetrne usušiť, najlepšie na čerstvom vzduchu. Essentia a jej vôňa do práčky vydrží aj vysoké teploty v sušičke, takže sa nemusíte báť, že vôňa zmizne, ako to býva pri bežnej aviváži či lacných parfémových olejoch.

parfém

Citlivá pokožka sa poteší!

Essentia výrobky sú jedinými pracími olejovými parfémami na slovenskom trhu, s ktorými dosiahnete voňavé pranie, a majú zároveň dermatologickým testovaním potvrdené, že sú vhodné aj pre citlivú pokožku. To ľudí, ktorí z dôvodu podráždenia pokožky alebo dokonca hrozby alergickej reakcie na bežnú aviváž či parfumy v nej určite poteší. Vôňu na citlivú pleť je totiž veľmi náročné zohnať a Essentia pracie oleje s osemnástimi unikátnymi kompozíciami sú ideálnou voľbou.