Nechty ako od profesionálky

Upravené vlasy a upravené nechty by mali byť samozrejmosťou každej ženy v bežný deň. O vlasy sa málokto stará sám. Navštevujeme kadernícke salóny. No čo sa týka nechtov, množstvo žien si upraviť nechty doma. Rýchle opilníkovanie a nanesenie laku na nechty a sú hotové. Lak na nechty však už dávno nespĺňa prísne požiadavky modernej ženy. Každá žena chce mať nechty výrazné, upravené, ale najmä každá chceme, aby nám nechty vydržali čo najdlhšie. Čo najdlhšie v pôvodnom, ale hlavne bezchybnom stave. A to obyčajným lakom na nechty nedocielite. Lak je krátkodobá záležitosť na úpravu nechtov.

gélové nechty

Stačí upratovanie, umývanie riadu či iná manuálna práca a váš lak to jednoducho nevydrží. Určite sa ani vám nechce každodenne nechty prelakovať a nanovo upravovať. Práve preto sa čoraz viac žien rozhodne pre gélové nechty. Gél na nechty nie je žiadnou novinkou. No kým pred niekoľkými rokmi začínal a stal sa veľkým hitom, dnes v niektorých prípadoch ani neviete či má žena na nechtoch gél alebo lak. Vývoj UV gélu na nechty prešiel veľkou zmenou a takisto veľké zmeny vidíme aj v samotnom nanášaní, aplikácii a modeláže nechtov. Dnes je moderná jednoduchosť a minimalizmus.

gélové nechty

A v takomto duchu sa nesú aj moderné gélové nechty. Dokonca jedna z najlepších volieb je zvoliť si obyčajné jednofarebné gélové nechty. Zatiaľ čo v lete ženy preferujú farebné varianty ako neónovú oranžovú či žltú, jeseň je typická nevýraznými, nude odtieňmi. Vojenská zelená, hnedá, čierna či púdrová. To sú gélové nechty na bežné nosenie. Gélové nechty si dokážete urobiť aj doma. S pomocou gélov na nechty a gélovej sady od d-nails.sk si vykúzlite krásne nechty aj v pohodlí domova. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk ešte dnes a vyberte si produkty na domácu výrobu gélových nechtov alebo produkty pre profesionálne nechtárky.