Penske skinny džínsy

Páni pozor! Hitom tejto sezóny jar/leto 2023 sú znovu aj skinny jeans. Alebo teda v preklade tesné džínsy. Obľubené sú najmä u mladšej generácie, ale častokrát po nich siahnu aj starší, ktorí majú radi trochu extravagancie alebo niečo viac trendy ako džínsová pánska klasika. Skinny džínsom jednoducho musíte prísť na chuť. Pretožu tento model sa na vás doslova prilepí ako druhá koža. Priľnavosť džínsov zavisí aj od percentuálnej zložky eleastanu, niektoré modely sú pružnejšie a viac obťahujú postavu, niektoré su o niečo voľnejšie a viac sa podobajú na klasický džínsový štýl. Doporučili by sme ich viac na atletickejšiu, vyšportovanú a chudšiu postavu, pretože skinny džínsy naozaj na postave nezakrývajú žiadne nedostatky a aj napriek dobrej postave niekomu nemusia byť úplne pohodlnené na nosenie, kvôli ich tesnosti.

jeans

Pánska populácia je podelená rovnako ako dámska pri tomto štýle džínsov, a možno by sa dalo povedať, že ešte viac. Niekto skinny džínsy má rad, alebo mu nevadí ich tesnosť, pretože chce vyzerať módne a moderne a sexy a niekomu naopak tento tesný model džínsov môže vadiť. Závisi to od toho, kto čo rád nosí a kto sa v čom cíti pohodlne. Aj preto v Big Star nájdeš množstvo rôznych modelov a strihov. Máme jednu z najlepších ponúk pánskych skinny jeans módy https://bigstarjeans.sk/muz/panske-jeans-nohavice/panske-jeans-skinny. U nás si vyberie každý.

džínsy

Či už hľadáte džínsové nohavice alebo džínsovú bundu nahliadnite do nášho internetového obchodu, alebo nás navštívte v našich troch kamenných predajniach a určite si niečo vyberiete a obnovíte si tak váš pánsky šatník. Okrem toho ponúkame džínsové modely za bezkonkurenčné ceny a ešte k tomu ponúkame množstvo zliav a akciových cien. Preto neváhaj a priprav sa na leto s Big Star. Ak potrebujete poradiť s výberom, je tu náš ochotný personál, ktorý vám vždy ochotne pomôže a poradí pri výbere, či už kupujete cez internet, alebo v kamennej predajni sme tu pre vás.