Spite lepšie s matracmi SEGUM

Firma SEGUM – vaša odpoveď na bezpečný spánok a dokonalý odpočinok. Zaoberá sa výrobou špeciálnych zdravotných ortopedických matracov rôznych tvarov a druhov vyrobených na báze prírodných materiálov. Disponuje širokou škálou matracov z kolekcií SILVER, BABY, PREMIUM, ROYAL, ale aj podľa výrobnej technológie (memory pena, studená či komfort pena).

spánok

Čím sú naše ortopedické matrace také výnimočné?

Podstata pružinového matraca spočíva vo využití pružiny so špeciálnym čalúnením. Typ pružiny Bonell navodzuje pocit správnej tvrdosti, ktorá vám zabezpečí dobrý spánok a kvalitný odpočinok. Na výrobu matracov môžu byť využité rôzne materiály v závislosti od vašich požiadavek. Náklady na kúpu matraca sú minimálne v porovnaní s udržateľnosťou a dlhodobou životnosťou (pri správnej staroslivosti). Záručná doba podobných matracov je od 2 do 5 rokov.

Pružinová skladba matraca umožňuje ortopedický efekt, to znamená prevenciu pred negatívnymi vplyvmi napríklad sedavého spôsobu zamestnania, ktoré môže zle vplývať na stav vašej chrbtice. Aj manuálna práca vie byť vyčerpávajúca a telo potrebuje relax, aby mohlo plnohodnotne fungovať.

spánok

Matrac obopne telo ako priľnavý, pružný obal a vy sa budete tak cítiť bezpečne, oddýchnuto a príjemne. O čo prirodzenejšie a jednoduchšie sa budete môcť tak ponoriť do každodenných povinností, venovať sa rodine či iným dôležitým veciam a mať dostatok energie aj na vaše koníčky či priateľov. Na našej stránke sú uverejnené aj odporúčania, ako vybrať správny matrac, ponuka postelí, roštov, doplnkov, vankúšov či nočných stolíkov, dôležité sú aj výhody v rámci výpredaja či ponuka kamenných predajní. Kúpu ortopedického matraca neoľutujete, odmenou je výborný pocit z dobrého fyzického a psychického zdravia. Inšpirujte sa a objednávte u nás, naše výrobky vás určite nadchnú.