Spoľahlivosť je naše druhé meno

Postupom času sa každému z nás môže stať nepríjemnosť v podobe upchatého potrubia. Niekedy si to môžeme privodiť sami kvôli splachovaniu mastných olejov a kusov jedla do drezov ale samozrejme, aj vďaka nedostatočnému a nepravidelnému čisteniu odtokov, sa postupom času usadeniny vytvoria u každého z nás. Niekedy si s tým vieme poradiť aj sami s pomocou rôznych kyselín a silných prostriedkov určených pre takéto prípady. V horších prípadoch si však sami nepomôžeme nijako a je potreba obrátiť sa na skúsených profesionálov. Krtkovanie je skutočne náročná a nie práve obľúbená činnosť pre mnohých ľudí. A práve pre to sme tu pre Vás my z AB-Krtkovanie.

čistenie potrubia

Krtkovaniu sa venujeme dlhé roky a všetci naši zamestnanci sú poctivo a profesionálne vyškolený aby si vedeli poradiť aj s tým najväčším problémom pri čistení Vášho potrubia. K dispozícií sme Vám nonstop a vyriešime Vaše problémy okamžite aby ste znovu mohli naplno fungovať tak ako ste zvyknutý každý deň. Čistenie kanalizácií vykonávame dvoma spôsobmi a to – elektromechanicky a vysokotlakovým čistením potrubí. Pri každom čistení kanalizácie a potrubí naši zamestnanci rozhodnú o tom, ktorý spôsob je lepší a účinnejší vzhľadom k rozsahu znečistenia.

krtkovanie

Čistenie potrubia by ste však nemali nechávať na náhodu a aj preventívne čistenie kanalizácií nie je nikdy na škodu. Môžete sa tak postupom času vyhnúť mnohým nepríjemnostiam. Po finančnej stránke nie je krtkovanie nijak náročné, takže sa nemusíte obávať vysokých čiastok, ktoré by Vás zaskočili. Množstvo spokojných zákazníkov sú jasným dôkazom, že sme firma, na ktorú sa dá spoľahnúť a výsledky hovoria samé za nás. Nespoliehajte sa viac na podozrivo lacné firmy, ktoré svoju prácu nerobia tak svedomito ako my. Na nás sa môžete spoľahnúť nonstop a garanciu spokojnosti máte u nás vždy istú. Kontakt na nás nájdete na našom webe aj s bližšími informáciami ohľadom postupu práce.