Kvalitný syr

Povedzte syr https://www.schoellerallibert.com/sk/novinky/povedzte-syr-a-nezabudnite-na-schoeller-allibert a tešte sa na dokonalý pôžitok z každého kúska. Spoločnosť schoeller allibert sa už dlhodobo zaoberá výrobou rôznych obalov pre uľahčenie vašej distribúcie tovarov a komodít. Spoločnosť je na trhu už desiatky rokov a ponúka pre vás skutočne kvalitné obaly rôznych rozmerov a rôznych druhov. Nezabúdame ani na malých podnikateľov a práve u nás si môžete tieto obaly a kontajnery zadovážiť pomocou prenájmu. Prenajmi ponúkame podľa vašich potrieb. Nezáleží na tom, či si potrebujete kontajnery prenajať na mesiac alebo aj na dlhodobo.

chutný syr

Všetky naše obaly sú prispôsobené pre vaše výrobné linky a dopravníky, práve preto je celková preprava naplnených ale rovnako tak aj prázdnych kontajnerov uľahčená. Niektoré z našich kontajnerov a plastových prepraviek je možné stohovať, niektoré aj zložiť, čo výrazne ovplyvní úsporu priestorov vo vašich skladoch, ale rovnako tak úsporu priestorov aj pri ich preprave.

mlieko mlieko

Našou najvýznamnejšou novinkou sú veľkokapacitné kontajnery určené práve na prepravu a uskladňovanie syrov. Ako iste viete, pri výrobe a uskladnení syrov je kladený vysoký dôraz na dodržanie hygieny. Vysokú kvalitu pri ich výrobe ale taktiež aj pri ich uskladňovaní zabezpečia práve tieto naše kontajnery. Napomôžu výrazne k tomu, aby vaše výrobky ostali v najvyššej kvalite. Syry pri zreni samotnom a pri uskladňovaní potrebujú určitú vlhkosť a určitú teplotu ktorú naše kontajnery dokážu zabezpečiť. Rovnako tak ako všetky naše kontajnery aj tieto kontajnery ponúkajú možnosť udržania všetkých hygienických požiadaviek.

zrejuci syr

Pokiaľ ste sa doteraz potýkali s týmto problémom ako vaše syry uskladniť, ako zabezpečiť ich kvalitu, práve tieto kontajnery sú riešením. Samozrejme je že v týchto kontajneroch môžete uskladňovať nie len syry, ale aj iné mliečne výrobky. Neváhajte a kontaktujte nás veľmi radi vám poradíme s ich správnym výberom.