Profesionálne masáže

Erotickou masážou sú rozumené masáže podmanivého typu, ktoré prebiehajú za úplnej nahoty klienta a jeho masérky kvôli viac intenzívnemu zážitku. Takéto masáže sú vyhľadávané aj v našich končinách, pretože ľudia začali chápať aké zdravotné benefity so sebou takéto masáže prinášajú a že počas nich človek zažije jedinečné spojenie medzi viacerými dôležitými aspektami fungovania a existencie, medzi ktoré patrí aj myseľ, duša, fyzické telo, astrálne telo, vesmír, okolie. Takto intenzívne spojenie a prepojenie všetkých týchto vrstiev nemáte možnosť zažiť pri ničom inom, pretože práve erotické masáže v sebe spájajú tie najlepšie prvky ako masáž a starostlivosť o fyzické telo, pomalé tempo pohybov, pomalú hudbu v pozadí a stimuláciu všetkých zmyslových orgánov v 1 moment.

žena

Na rozdiel od klasických masáží, žiadne 2 erotické masáže Tantradiamond nebudú rovnaké, pretože na rozdiel od bežných masáží erotické masáže nemajú presne stanovený program ani postup, ktorého by sa mali pridŕžať masérky a masáže sú spontánne z toho dôvodu, že program závisí predovšetkým na zákazníkovi.

žena

To je myslené tak, že masérka je vyškolená tak, aby si dokázala všímať reakcie svojho klienta a z nich si vydedukovať, čo sa mu páči, čo sa mu nepáči a na základe toho teda zostaviť tento erotický masážny program. Každý z nás je ovplyvňovaný množstvom faktorov, čo znamená, že to, čo sa nám páčilo na predošlej masáži, sa nám nemusí páčiť aktuálne, a teda masérka musí znova odpozorovať naše reakcie a znova zostaviť masážny program, ktorý môže byť odlišný od toho predošlého. Z toho dôvodu sú teda erotické masáže jedinečným, originálnym a neopakovateľným zážitkom, a to aj v prípade, že ich vykonávala rovnaká masérka. Pred masážou je dobré informovať sa o niekoľkých pravidlách, ktoré tieto masáže obnášajú, aby ste predošli nepríjemnostiam. Všetky informácie nájdete na internete.