Wellness pobyt pre každého

Na Slovensku máme neskutočné možnosti výberu wellness pobytu. Wellness pobyty zažívajú po hluchých rokoch počas korony opätovný comeback. Konečne môžeme navštíviť reštaurácie, ubytovať sa v hoteli, aké najmä užiť si oddych vo wellnesse. Kto by nemal rád wellness pobyt? Počas predĺženého víkendu či dokonca celého týždňa si môžete užívať prírodu, hory a atrakcie nášho Slovenska a v poobedných hodinách stráviť čas v príjemnom, čistom wellnesse. Len si to predstavte. V piatok si zoberiete voľno v práci a vycestujete do Tatier, na Donovaly, na Oravu a prakticky kamkoľvek na Slovensko, kde sa vám páči.

Tatry

Skutočne každý kút Slovenska poskytuje turistom možnosť užiť si niekoľko dní v krásnej lokalite. A tomu je prispôsobené aj naše hotelierstvo. Vo vybudovaných lokalitách nájdete klasické, ale aj luxusné hotely, ktoré sú vybavené službami, v ktorých nesmie chýbať wellness. Wellness v hoteloch často krát pozostáva z bazénu, v niektorých hoteloch aj vonkajšieho, vírivky a saunového sveta. Relax si môžete dopriať v oddychovej miestnosti, kde zabudnete úplne na všetko. Na takomto wellness pobyte uvoľnite svoje telo, ale aj myseľ. Prečo si teda raz za čas takýto pobyt nedopriať?

masáž

Wellness pobyt aj s deťmi.

Aj keď je pravda, že na wellness pobytoch vidíme častejšie páry, ktoré si prišli užiť voľný spoločný čas, ani v prípade detí sa takéhoto pobytu nemusíte vzdať. Dnes sú wellness zóny v hoteloch rozdelené na časti, kam deti môžu vstúpiť a naopak, kam majú vstup zakázaný. Vy tak môžete tráviť čas vo vírivke či v bazéne aj so svojimi deťmi. Dokonca, niektoré wellness centrá umožňujú pobyt v niektorých typoch sáun už aj deťom. Kde hľadať wellness pobyt? Kvalitné hotely a služby, ponúkajú wellness pobyty travelguide. Nájdite svoj vysnívaný wellness pobyt ešte dnes na travelguide.sk.